اختصاصی شطرنجی : طراحی تبلیغات برند تجاری ZHAVEH

نوشته شده توسط شطرنجی در ۱۳ مرداد ۱۳۹۱

برند تجاری ژاوه،یکی از بزرگترین وارد کننده های محصولات آرایشی بهداشتی به کشورمان است.چندی پیش پروژه طراحی لوگو و تمام جزئیات تبلیغات و بازاریابی آن به تیم شطرنجی سپرده شد و اتودهای اولیه ی طرح برای لوگو و تبلیغات به زبان انگلیسی،به تایید کارفرما رسید.با شطرنجی همراه باشید تا تصاویری از این پروژه را با هم ببینیم…

شطرنجی مثل همیشه ایده ی اصلی را سادگی و زیبایی در نظر گرفت!
طراحی با اتودهایی برای لوگو و لوگوتایپ محصول آغاز شد.از ابتدا می دانستیم که در این دو مورد به طرحی مینیمال نیاز داریم که در عین سادگی،گویا و خوانا باشد.با توجه به سلیقه ی مخاطب،که در این پروژه نسل جوان می باشد،از فرم های سنتی و پرداختن بیش از حد به جزییات پرهیز کردیم.در نهایت ایده ی اصلی لوگو از فرم آشنای عطر و ادکلن ها اقتباس شد و در ترکیب با حرف اول نام برند،به شکل حرف Z در آمد که با تناسبات خود و امتداد کوتاه خطوط،حس ایده ی اولیه را به همراه دارد.گذشته از آن،طراح نیم نگاهی به معنای لغوی نام برند (گل وحشی) نیز داشته و فرم بالای لوگو را به گونه ای قرار داده است که مجموعه ی لوگو را می توان به گلدان و گل آن تشبیه نمود.

در طراحی لوگوتایپ ZHAVEH نیز از همان اصول لوگو پیروی شد تا هماهنگی و هم نشینی این دو هر چه بیشتر باشد!
حروف به شکلی ساده و بدون پرداخت های اضافی در امتداد هم قرار گرفته اند.گوشه های تیز حذف شده و حرکت خطوط نرم شده اند.تناسبات حروف،از حد متوسط کشیده تر شد تا با نرمی و زیبایی خطوط لوگوتایپ همراه باشد.

برای طراحی بافت زمینه از فرم بالای لوگو و چرخش و تکرار آن استفاده کردیم و بافتی هماهنگ با مفهوم نام تجاری طراحی نمودیم.

رنگ ها را به گونه ای انتخاب و ترکیب نمودیم که گویای نوع محصولات این برند و مخاطب آن ها باشند.ترکیبی از رنگ های گرم و هوس انگیز!

طراحی کارت ویزیت
فرم مربع با ابعد ۵٫۳*۵٫۳ سانتی متر

تابلوهای تبلیغات شهری

پیکسل های تبلیغاتی

تی شرت با لوگو و نام برند ZHAVEH

آیکون و اپلیکیشن گالری محصولات

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

شطرنجی با کادری متخصص سالها در بازار تبلیغات حضوری فعال داشته و آثاری ماندگار بر جای گذاشته است.شما نیز می توانید برای طراحی تبلیغات محصول،برند یا خدمات خود،از فرم تماس اطلاعات اولیه را ارسال کنید.۲ دیدگاه ارسال شده است.

  • lمحسنی پور:

    آقا دستتون درد نکنه. خسته نباشید. واقعا کار خوبی شده. میخواستم بدونم برای سفارش کار چگونه باید باهاتون تماس داشته باشیم.

    - ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۳ ق.ظ
  • شطرنجی:

    واسه سفارش کار می تونید از طریق فرم تماس با ما در سایت اقدام کنید و اطلاعات خودتون رو وارد کنید .

    - ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۶ ق.ظ

دیدگاه‌تان را ارسال کنید ...