مجموعه ۵۰ آیکن بزرگ برای طراحی سایت

نوشته شده توسط شطرنجی در ۳۱ مرداد ۱۳۹۱

مجموعه ۵۰ آیکون زیبا با سایز ۴۸ * ۴۸ پیکسل براتون آماده کردم که می تونید در طراحی سایت از اونا استفاده کنید . حجم این آیکن های زیبا ۱۵۵ کیلوبایت هست که در ادامه واسه دانلود قرار داره .

ادامه مطلب …

یک دیدگاه دسته‌بندی : آیکون, ابزار طراحی, طراحی وب 3,502 بازدید

دانلود فایل لایه باز(PSD) کارت ویزیت سیاه و سفید

نوشته شده توسط شطرنجی در ۳۰ مرداد ۱۳۹۱

کارت ویزیت زیبای سیاه و سفید رو براتون آماده کردم که می تونید واسه طراحی کارت تجاری در زمینه آژانس های هواپیمایی و گردشگری و تورها از اون استفاده کنید . فایل لایه باز این کارت زیبا با حجم ۸۰۲ کیلوبایت در ادامه مطلب واسه دانلود قرار داره .

ادامه مطلب …

دانلود فایل لایه باز(PSD) دکمه های تماس با شبکه های احتماعی

نوشته شده توسط شطرنجی در ۲۹ مرداد ۱۳۹۱

فایل لایه باز دکمه های تماس با شبکه های احتماعی فیس بوک ، توییتر و RSS(فید) سایت رو براتون آماده کردم که به دو حالت Normal(نرمال) و Hover(قرارگرفتن موس) هستن . این فایل به صورت پی اس دی و قابلیت ویرایش رو داره . در ادامه می تونید این دکمه های زیبا رو دانلود کنید .

ادامه مطلب …

تبلیغات خنده دار ورزشی از المپیک ۲۰۱۲ لندن

نوشته شده توسط شطرنجی در ۲۸ مرداد ۱۳۹۱

در این پست ۲۸ تبلیغ بسیار زیبا و دیدنی و در عین حال خنده دار از المپیک ۲۰۱۲ لندن رو براتون قرار دادم که بدون هیچ مقدمه ای با هم این تبلیغات بی نطیر رو می بینیم …

ادامه مطلب …

بدون دیدگاه دسته‌بندی : طرح های الهام بخش, گرافیک 2,691 بازدید

دانلود فایل لایه باز(PSD) نشانگر های نمایش موقعیت در نقشه

نوشته شده توسط شطرنجی در ۲۷ مرداد ۱۳۹۱

در این پست نشانگرهای نقشه رو براتون قرار دادم که در بخش تماس با ما در طراحی سایت می تونید از اون استفاده کنید . این Map Markers واسه نمایش موقعیت جغرافیایی یک محل خاص که مد نظر شماست کاربری داره . در ادامه می تونید این نشانگرها رو که به صورت چند رنگ آماده سازی شدند ، دانلود کنید .

ادامه مطلب …

صفحه 1 از 912345...آخرین »